KİŞİYE ÖZEL DERS

FITNESS

Fitness bir egzersiz sporudur. Vücudu geliştirmek ya da sıkılaştırmak için aletler kullanılabildiği gibi, bu sporda vücudunuzu aletsiz de güçlendirebilirsiniz. Sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmenizi sağlar. 

 

Fitness'ın bir çok yararı vardır. Bunlardan bazıları;

 • Kalbinizi kuvvetlendirir.

 • Dayanıklılığı ve enerjiyi arttırır

 • Stresi ve depresyonu azaltır

 • Vücuttaki yağ oranını azaltır ve dengeler

 • Uyku kalitesini arttırır

 • Bağışıklık sistemini güçlendirir

 • Oksijen alım kapasitesini geliştirir

 • Fonksiyonel kabiliyeti geliştirir

Personal Training, ölçümleriniz yapılıp, değerleriniz belirlendikten sonra alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından tamamen size özel hazırlanmış egzersiz çalışmaları ile bire bir antreman programıdır.

Belirlediğiniz hedeflerin gerçekleşmesinde bir profesyonel yardımı almanız, başarıya giden süreçte daha displinli ve odaklı çalışmanızı sağlayacaktır. Eğitmeniniz daima daha fazlasını yapmanız için en büyük destekçiniz olacaktır.

Grup Dersleri

Grup Dersleri

PİLATES - Denge, nefes ve hareket sistemlerinin bir sentezidir. Kasları güçlendiren, esneten ve özellikle içsel karın kaslarının kuvvetlendirilmesi esasına dayanan, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturan grup egzersizidir.

 

SPINNING - 50 dakikalık, müthiş bir tempo ile yapılan, hem eğlenceli hem de yağ yakımına yönelik, dayanıklılığı ve performansı en üst sınırlara ulaştıran bir çalışma. Yüklenme şiddetleri ve sürelerinin değişiklikler gösterdiği bu derslerde, vücut istenilen forma en kısa sürede ulaşır.

TAEBO- Taebo  dövüş sanatları ve boks eğitimcilerinin dans ile birleştirerek  tasarlamış olduğu bir fitness egzersizidir. Müzik, dans ve kick boxing'in bir karışımından oluşan spor, kolların yumruk, ayakların tekme konsantrasyonu ile en üst seviyede tutulduğu zevkli bir fitness uygulaması. Bütün kaslarınızı, kol, mide, kalça ve bacakları çalıştırır. Bir saatte yaklaşık 600 ile 800 arası kalori harcanır.

 

YOGA – Yoga yapan kişi doğru nefes tekniklerini öğrendiğinden hayat kalitesi yükselir, sağlığı düzelir. Kalp atışları düzene girer. Dolayısıyla kalp krizine karşı bir önlem niteliğindedir. Kan basıncı ve dolaşım sistemi düzenlenir.

 

CRUNCH – 30 dakikalık karın egzersizi programıdır. Karın bölgesindeki tüm bölgeleri aktif olarak çalıştırarak daha sıkı ve iyi görünümlü karın kaslarına sahip olabilirsiniz.

CRUNCH&HIIT - Maximum derecede yağ yakımını hedefleyerek kardiyovasküler çalışma sağlayan, özellikle bölgesel çalışmada en etkili çalışma tekniklerinden biridir. Karın, kalça ve bacak kaslarınızı çalıştırarak yağ yakımını hızlandırır. Kalça ve karın kaslarınızın sıkılaşmasını sağlar.

 

ZUMBA – Zumba programı, dinamik, heyecan verici, coşkulu ve etkili bir fitness sistemi yaratmak için Latin ve uluslararası müzik ve dans hareketlerini kapsayan bir Latin esintili dans-fitness dersidir.

TRAMBOLIN AEROBIC

 

Crossfit

Crossfit güç ve kondisyon programıdır. Kardiyovasküler kapasite, dayanıklılık, iş yapabilme kapasitesi, güç, esneklik, patlayıcı kuvvet, hız, koordinasyon, çeviklik, denge gibi fiziksel özellikleri geliştirmeye yönelik hedefleri vardı. Bu hedefler olimpik halter hareketleri, temel stretch hareketleri ve atletizm hareketlerini içeren antrenman programları sayesinde olur. Crossfit antrenmanlarında vücudun bütün bölgeleri baz alınır. Böylece tüm kas grupları dengeli bir şekilde çalışmış olur. Antrenmanlar, vücut ağırlığı, serbest ağırlık ve çeşitli ekipmanlar kullanarak yapılabilir. Sıkı ve fit bir vücut için oldukça etkin çalışma programları sunar.

 • Grey Facebook Icon
 • Grey Twitter Icon
 • Grey Instagram Icon

© 2016 West Life Club Tüm Hakları Saklıdır.